• Dzień Edukacji Narodowej

• Pasowanie Pierwszaków przygotowanie uczniów: panie Mariola Witczak i Beata Kaszuwara.

Akademia w wykonaniu uczniów klasy 5a 5b i 4 pod kierunkiem pani Katarzyny Noszczyk.

Oprawa muzyczna pani Marta Wrona

• Techniczny Omnibusek

• Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 1-3 przeznaczone są  nie tylko dla dzieci szczególnie uzdolnionych ale również dla takich które wykazują zainteresowania  techniczne. Dzieci realizują się w  różnych zabawowych działaniach technicznych – manipulacyjnych, konstrukcyjnych czy też badawczych. Nasi najmłodsi uczniowie budują modele z klocków Lego, wykonują eksperymenty z magnesami i programują trasy dla robotów Photon. Techniczny Omnibusek cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

• Kreatywne kanapeczki

• Dziś na kole kulinarnym przyrządzaliśmy kreatywne kanapeczki. Mówi się, że jemy oczami więc warto zadbać aby nasze dania były nie tylko smaczne, ale też ładne. No i okazuje się, że gusta kulinarne są czasem nietypowe: może komuś smakuje pomidor z nutellą?

• Światowy Dzień Drzewa

• Klasa 2 świętowała dzisiaj Światowy Dzień Drzewa Z tej okazji przygotowali plakaty z charakterystycznymi drzewami iglastymi i liściastymi , które występują w Polsce. Wymienili się ciekawostkami na temat tych drzew, dyskutowali na temat ważności drzew w przyrodzie oraz oglądali przyniesione przez kolegów i koleżanki liście, kasztany, żołędzie i szyszki.

• Lektury w pudełku

• Na dzisiejszych zajęciach klasa 2 po raz pierwszy stworzyła swoje ,,lektury w pudełku”. Motywem przewodnim była przeczytana przez nich książka Joanny Papuzinskiej ,,Asiunia”. Każda z prac przedstawiała wybrany przez nich fragment, który nie tylko został przepięknie przygotowany, ale również opowiedziany.

Gratulacje za pomysłowość i oryginalność wykonanych prac

• Pierwsza pomoc

• Zajęcia z pierwszej pomocy w klasie 2, 3 i 7 poprowadził dzisiaj strażak PSP pan Przemysław Rygał. Serdecznie dziękujemy na wspaniałe zajęcia, wprowadzenie teoretyczne i przeprowadzenie zajęć praktycznych z resuscytacji oraz użycia defibrylatora.