• Harmonogram zebrań z Rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na zebrania, którę odbędą się

we wtorek 17 września 2024r.

godz. 16.30-17.30- klasy 1-3

godz. 17.30-18.30- klasy 4, 5b, 6, 7,8

godz. 17.00-18.00 - kl 5a

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Nowa galeria Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie klasy ósmej pod kierunkiem wychowawcy, pani Iwony Podlejskiej, przygotowali ostatnią w swojej szkolnej karierze akademię szkolną. Odebrali świadectwa ukończenia szkoły, w tym te z wyróżnieniem oraz przekazali sztandar reprezentantom obecnej klasy siódmej. Zebrani w Hali Sportowej Gminy Mykanów mogli usłyszeć wiele pięknych piosenek w wykonaniu ósmoklasistów, ale też uczniów klasy trzeciej wraz z solistami Sarą Mazur i Kubą Bednarkiem (oprawa muzyczna- pani Marta Wrona).

W tym roku przyznaliśmy wiele nagród książkowych dla uczniów ze średnią ocen powyżej 5,0, jednak uczniów którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem było o wiele więcej. Serdecznie gratulujemy.

Pani dyrektor Lidia Kiedrzynek wręczyła też nagrody specjalne:

🏆- Julia Wyrzykowska - laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego

🥇 laureatka ogólnopolskiego konkursu matematycznego Olimpus

🥇. Warto dodać, że Julia osiąga niezwykle wysokie wyniki w nauce. Ten rok szkolny ukończyła ze średnią 5,8💐

🏆- laureat konkursu ogólnopolskiego FOX pod patronatem UJ w Krakowie - Olivier Turek💐

🏆- Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Olimpus klasy młodsze - laureat Jakub Makles💐

🏆- Szkolny Mistrz Ortografii - Alan Zych💐

🏆- Mistrzowie czytelnictwa - Dorkas Figzał, Miłosz Bednarek, Ada Urbańska, Maja Szulc, Nikola Burzyńska, Ignaś Lechowski

🏆- Samorząd Uczniowski- Zuzanna Kipigroch, Emilia Borkowska, Filip Turek Klasa 7 pożegnała ósmoklasistów ciepłym słowem i upominkiem - uczniów przygotowała p.Soboniak 💃Całą uroczystość zakończył występ naszego zespołu tanecznego pod kierunkiem pani Pauliny Lisińskiej. Dziewczęta mimo niezbyt dużej ilości zajęć tanecznych wykazują się dużym talentem i osiągają wysokie wyniki w konkursach i przeglądach.💃

• Podziękowanie od Dyrektora Domu Dziecka w Chorzenicach

• radycją w naszej szkole stała się zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka w Chorzenicach. Słodycze i przybory szkolne przekazaliśmy na ręce Pana Dyrektora tej palcówki. Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za dobre serce.

• Zielona Pracownia 2024

• Nowa galeria Zielona Pracownia 2024 została dodana do albumu fotograficznego

13 czerwca w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie pani Dyrektor wraz z grupą uczniów z 2 klasy odebrała certyfikat Zielonej Pracowni "Stawiamy na EKO".

Jest to projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Oprócz uroczystego wręczenia certyfikatu, dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji pikniku ekologicznego , poznać ciekawostki z życia roślin i zwierząt oraz wygrać drobne nagrody.

• Wycieczka klas 1-3

• Uczniowie klasy I-III uczestniczyli dziś w wycieczce. Odwiedziliśmy w pierwszej kolejności Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w wiosce indiańskiej w Jaworznie.Pod okiem wodza Hau-Cola dzieci odkrywały ciekawostki z życia Indian.

• Dyktando o pióro Dyrektora

• Nagrody rozdane